top of page
Ay_edited.png

SEO YÖNETİMİ

Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO, dijital pazarlamanın altın değerinde öneme sahip unsurlarından bir tanesidir.  İnternetin hacminin büyümesi ile ihtiyacı her geçen gün daha da artan SEO danışmanlığı ile Google’da markanızı daha etkili hale getirebilirsiniz.

 

Markanızın tüm dijital varlıkları kontrol edilerek, arama motorlarının istediği optimizasyona getirme süreçlerinin tümünü kapsar. SEO danışmanlığı belirli bir sürede yapılan bir iş değildir.

 

 

Markanızın dijital ortamda varlığı olduğu sürece yapılması gerek sürekli bir iştir. Düzenli olarak rakipler incelenir, site güncellemesi yapılır, kıyaslamalar yapılır ve bu doğrultuda stratejiler belirlenir.

 

Google’da yapılan bir araştırmaya göre, ilgili anahtar kelime sonuçlarında eğer 1. Sıradaysanız, potansiyel müşterinin sizin web sitenizi ziyaret etme oranı %33. 2. Sırada iseniz, %18, 3. Sırada iseniz, %12. Bu nedenle ilk 3 sırada yer almanız markanızın hem bilinirliği, hem de organik yeni müşteriler kazanmak için oldukça faydalı olacaktır. Diğer dijital pazarlama faaliyetlerine oranla daha düşük maliyetli ve sonuç odaklıdır. 

bottom of page