top of page

Palace Roses

"Palace Roses ile Olan İşbirliğimiz"

Bir dijital ajans olarak, Palace Rosses adında muhteşem bir çiçek markası ile işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

 

Palace Roses, taze ve kaliteli çiçekleri, eşsiz tasarımları ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle sektörde öne çıkan bir markadır.

Biz de bu özel markanın hikayesini daha geniş kitlelere ulaştırmak ve onların işini daha da büyütmelerine katkı sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

 

Palace Roses ile yürüttüğümüz işbirliği kapsamında, markanın fotoğraf çekimlerini üstlenerek ürünlerini en iyi şekilde görselleştiriyoruz. Aynı zamanda sosyal medya yönetimini de üstlenerek markanın dijital dünyadaki varlığını güçlendiriyor ve daha geniş kitlelere ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Bu işbirliği, iki tarafın da birbirini tamamlayıcı nitelikteki deneyim ve bilgi birikimini ortaya koyduğu, özveri ve tutkuyla sürdürülen bir süreç olmuştur. Bizler, Palace Roses ile olan işbirliğimizi daha da güçlendirerek, markanın başarısını zirveye taşımak için çalışmaya devam edeceğiz.

49.png
50.png
48.png
bottom of page